High Glass Mutfak Dolabı

High Gloss mutfak dolapları

High Gloss mutfak dolapları üst düzey teknoloji ürünü olan High Gloss Mutfaklar, Kuru bir bez ile bütün kiri çok kısa sürelerde giderilebilen ve sıvıya, kimyasal temizlik maddelerine karşı maksimum düzeyde koruma sağlayan bu gelişmiş mutfak kaplamasıdır.

High Gloss Mutfak Örnekleri

high gloss agt panel mutfak dolabı
agt high gloss kapak

High Gloss Mutfak Dolaplarının Özellikleri:

High Gloss mutfak dolapları sahip olduğu kusursuz, pürüzsüz ve parlak yüzeye sahiptir. Yüksek parlak yapıya sahip Glossmax yapısı melamin kaplı MDF levhanın yüzeyine tutkal ve UV lak uygulanması sonucunda elde edilen, dekoratif parlak yüzeyli ahşap paneldir.

Melamin kaplı yüzeye mükemmel bir tutunum sağlayan sıcak kaplama işleminin kimyasal kürlenmesinden sonra uygulanan lak ile birlikte çizilme ve aşınma direnci diğer parlak yüzeylere göre daha sert bir yüzey elde edilir. İşte High Gloss panellerin kusursuz parlaklığı bu sertliğin ışığı yansıtması sonucu ortaya çıkan bir yayılımdır. Ayrıca UV ışınlarıyla sertleşen üst tabaka güneş ışığı tarafından solmaya ve kimyasallara karşı da dayanımlıdır. Bu sayede mükemmel bir ayna parlaklığı elde edilir. Bu teknoloji, yüzey kaplamada yeni yollar açan, masif ağacının doğal görüntüsünü ve dokusunu öne çıkaran, yüzey finiş uygulamasını oldukça kolaylaştıran bir çözüm sunmaktadır. Aşınmaya, darbeye ve çizilmeye dayanıklı Glossmax Parlak Levha, ahşap doğallığını yansıtırken, farklı renk seçenekleriyle, mekanınızı ayna parlaklığı ile zenginleştirir. Mobilya üretiminde sıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek olan Glossmax Parlak Levha ürünleri, parlak görüntüsünü uzun süre koruyan teknolojisi ile sektörde yeni bir dönem başlatıyor.

High Gloss Mutfak Dolabı Fiyatları:

Mutfak fiyatları taleplere göre değişkendir. 1.Tezgah: faktörü, Granit tezgah, masif tezgah, çimstone tezgah Mermerit Tezgah arasında binlerce liralık fiyat farkı vardır. 2. Kulplar: Çelik kulplar ile alimunyum kulplar arasında fiyat farkı, . Evye seçimide fiyat farkı mevcut olabilir. Bu değişkenler dışında high gloss kapakların; akrilik mutfak dolapları veya lake mutfak dolaplarından çok farklı bir ücreti söz konusu değildir. Eğer sizde en ekonomik high gloss mutfak dolaplarını yaptırmak isterseniz, bize mutfak ölçülerinizi teklif bölümünden ileterek ücretsiz fiyat alabilirsiniz.

High Gloss Mutfak Dolaplarının Avantajları Nelerdir?

High gloss mutfaklar modern mutfakların vazgeçilmezidir. Son yılların en çok tercih edilen mutfak kapak modelidir. Avantajları:

  1. Mükemmel bir görünüm, Parlak ve pürüzsüz yapısı ile özellikle beyaz ve kırmızı renklerde kusursuz bir tasarım hissi verir.
  2. Parlaklığı mutfağınızda ki ışık yansımasını artırır. Böylece güneş ışıkları veya ampul ışıkları dolaplarınızın üzerinden yumuşakça yansır. Bu hem mutfak için ferahlığı pozitif olarak artırır hemde tasarım anlamında gerçek bir detaydır.
  3. Temizliği çok kolaydır. Parlak ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde ılık bir bez ile kolayca temizlenir.
  4. Dayanıklıdır. Yüzeyindeki Pvc kaplama çizilmeye ve neme dayanıklıdır. Böylece darbeler ve nem, mutfaklarınızda problem olmaktan çıkar.